Advanced SystemCare Pro 11.2.0.212 MULTI-PLAdvanced SystemCare Pro to kompleksowe oprogramowanie do naprawiania i oczyszczania systemu operacyjnego oraz usuwania złośliwego oprogramowania z komputera. Za pomocą programu usuniemy groźne wirusy, adware oraz inne złośliwe aplikacje, naprawimy błędy w rejestrze systemowym, zoptymalizujemy połączenie internetowe oraz zapewnimy ochronę użytkownika poprzez usunięcie wszystkich śladów aktywności na komputerze.

Advanced SystemCare zawiera również narzędzia do przeprowadzania defragmentacji dysku twardego, aktualizacji systemu operacyjnego, a także usuwania zbędnych plików z nośnika danych. Na szczególną uwagę zasługuje wbudowany moduł do przyśpieszania internetu. Moduł ten optymalizuje wszystkie zainstalowane przeglądarki internetowe i tym samym przyśpiesza pobieranie plików i ładowanie stron internetowych.

Advanced SystemCare posiada też tryb Turbo Boost, który automatycznie optymalizuje system i przyśpiesza pracę komputera. W jego zasobach nie mogło zabraknąć dodatkowych funkcji do zarządzania i usuwania aplikacji z komputera, nadpisywania plików, naprawiania skrótów, przywracania danych czy przeprowadzania analizy dysku. Użytkownicy mogą również korzystać z menadżera do zarządzania sekcją “autorun” - czyli wszystkimi procesami i aplikacjami uruchamiającymi się wraz z systemem Windows.

W narzędziach znajdziemy moduły do monitorowania i zarządzania aktywnymi procesami działającymi w tle systemu, a także do kontrolowania systemu, zabezpieczania folderów, skanowania pustych folderów, odczytywania informacji o systemie czy konfigurowania opcji przeglądarki Internet Explorer.

System operacyjny:
Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1 i 10 (32-/64-bit).OPiS UPLOADU
wielkość całości: 27.53 MB
rodzaj kompresji: .7z
zawartość uploadu: Setup + Serial
(Uwaga: Wpisując klucz, wyłącz internet.
PS. program najlepiej zablokować firewallem.)
wersje językowe: Multilingual | POLSKI
brak danych naprawczych
haslo:brak

Strona producenta:
www.iobit.com
DOWNLOAD
Kod:
http://pobierz.to/90dfb51b45b89d77

http://fileshark.pl/pobierz/21669727/bade1

http://catshare.net/NlgRGwITFnGoosve/

Pobierz plik
HASLO
Kod:
brak

Pobierz plik